Základní škola Tymákov

Škola / Aktuality

Aktuality

Pochvala ředitelky školy, 31.5.

Vloženo 31.05.2018 21:46 h

Nadcházející Den dětí byl dobrou příležitostí ke společnému shromáždění všech žáků a udělení celé řady pochval.

Velká pochvala všem jmenovaným dětem za skvělé výsledky, reprezentaci školy a vzorné chování.

Pochvala ředitelky školy

Pochvala pro vítěze třídních kol čtenářské soutěže:

2.r. Ellen Juríková, 3.r. Michaela Panušková, 4.r. Laura Juríková, 5.r. Petr Herejk

Pochvala za zvládnutí přijímacích zkoušek na víceleté gymnázium:

5.r. Jaroslav Kudrna

Pochvala pro vítěze turnaje v piškvorkách:

1.r.:

1.místo – Adriana Urbánková, 2. místo – Jakub Nejedlý, 3.místo – Marek Riedlbauch

2.r.:

1. místo – Jan Řehoř, 2. místo – Ellen Juríková, 3. místo – Lucie Koubová

3. – 5. r.

1. místo – Vít Brouček, 2. místo – Markéta Štípková, 3. místo – Marek Dočekal

Pochvala za 3. místo v okresním kole ve vybíjené:

Petr Bárta, Petr Herejk, Patrik Kartýsek, Jan Cink, Michal Haura, Ondřej Soukup , Matyáš Vyleta, Vojtěch Kovářík, Antonín Mužík, Eliška Furbacherová, Markéta Štípková, Barbora Polková,

Pochvala za 2. místo v oblastním kole soutěže Mladý zdravotník:

Markéta Štípková, Šimon Matas, Barbora Sokolová, Vojtěch Kovářík, Michaela Panušková

Pochvala za reprezentaci školy ve štafetovém běhu v Přešticích:

Matouš Auterský, Jan Cink, Marek Dočekal, Michal Haura, Luisa Menclová, Leoni Chovančíková, Eliška Furbacherová, Viktorka Kortusová, Matyáš Vyleta, Felix Mencl, Vojtěch Kovářík, Anna Kůrková, Anežka Čechurová, Markéta Štípková, Darina Švadlenková, Šimon Matas

Pochvala za vítězství ve vybíjené a za umístění v atletických disciplinách na Sportovním dnu ve Starém Plzenci (za naši školu postaven tým vybíjené ze žáků z 2. a 3. ročníku, který porazil i žáky pátých ročníků):

Jan Řehoř, Anna Bártová, Matouš Auterský, Jan Cink, Kryštof Kavalír, Michal Haura, Marek Dočekal, Luisa Menclová, Leoni Chovančíková, Eliška Furbacherová

běh 50m: 1. místo Matouš Auterský, skok daleký: 2. místo – Luisa Menclová, 2. místo Jan Cink, 3. místo Eliška Furbacherová, 3. místo Kryštof Kavalír

Pochvala za vynikající umístění v soutěži Malý záchranář – Vím a umím. Ze 36 týmů obsadily první tři místa 3 týmy naší školy a postupují do krajského kola.

Markéta Štípková, Vojta Kovářík, Barbora Sokolová, Šimon Matas, Eliška Furbacherová, Michaela Panušková, Matyáš Přibáň, Laura Juríková, Antonín Mužík, Matyáš Vyleta

 

 

« zpět na seznam článků

Kalendář

<<  Říjen 2018  >>

PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Sdělení

Žádná sdělení.

© 2010- 2018 Základní škola Tymákov, design FoXprofi.com