Základní škola Tymákov

Škola / Aktuality

Aktuality

Pochvala ředitelky školy, 19.6.

Vloženo 20.06.2019 11:28 h

ve středu ráno jsme se sešli k poslednímu shromáždění tohoto školního roku. Paní ředitelka pochválila žáky i paní učitelky, vychovatelky a asistentky za celoroční práci.

 

Pochvala ředitelky školy 19.6.2019

 

V krajském kole ve vybíjené v Tachově vybojovala naše děvčata 2. místo:

 

Mirka Rottová, Míša Panušková, Markéta Štípková, Laura Juríková, Luisa Menclová, Eliška Furbacherová, Viky Kortusová, Anežka Čechurová, Anička Kůrková, Ellen Juríková, Anička Bártová, Leoni Chovančíková, Vali Kozáková, Bětka Žitková, Adina Štěrbová

 

V krajském kole ve vybíjené vybojovali chlapci v otevřené kategorii 1. místo:

 

Míša Haura, Tonda Mužík, Adam Otto, Pavel Bečvář, Honza Cink, Matouš Auterský, Vojta Kovářík, Ondřej Soukup, Marek Dočekal, Honza Řehoř, Honza Klinger, Matyáš Vyleta, Kryštof Kavalír, Jirka Borowski

 

V okresním kole Štafetového poháru nás reprezentovali a vybojovali 2. místo tito žáci:

 

Matyáš Adámek, Kuba Majer, Anička Vyletová, Ema Machová, Marek Riedlbauch, Honza Řehoř, Adina Štěrbová, Ellen Juríková, Anna Bártová, Adam Dašek Anička Kůrková, Markéta Štípková, Leoni Chovančíková, Eliška Furbacherová, Matyáš Vyleta, Ondra Soukup, Matouš Auterský, Kryštof Kavalír Marek Dočekal

 

Na sportovním dni ve Starém Plzenci vybojovali skvělá umístění a pochvalu zaslouží tito žáci:

 

Dan Bordeniuc, Klára Kováříková, Anička Vyletová, Marek Riedlbauch, Matouš Auterský, Matyáš Vyleta, Vojtěch Kovářík, Markéta Štípková

 

Na atletické olympiádě ve Šťáhlavech vybojovali celkové 1. místo a putovní pohár tito žáci:

 

Káťa Bláhová, Neli Plzáková, Sabina Šrailová, Dan Bordeniuc, Kuba Majer, Jára Mrázek,Klára Kováříkov, Ema Machová, Anička Vyletová, Matyáš Adámek, Pavel Jůza, Marek Riedlbauch,Ellen Juríková, Lucka Koubová, Adina Štěrbová, Anička Bártová, Honza Řehoř, Pepa Polka,  Matouš Auterský, Honza Cink, Kryštof Kavalír, Viky Kortusová, Luisa Menclová, Míša Panušková, Markéta Štípková, Laura Juríková, Tonda Mužík, Vojta Kovářík, Ondra Soukup, Matyáš Vyleta

 

Na republikovém finále ve vybíjené nás reprezentovali:

 

Matyáš Vyleta, Ondra Soukup, Vojta Kovářík, Tonda Mužík, Pavel Bečvář, Adam Otto, Markéta Štípková, Matouš Auterský, Míša Haura, Jan Cink, Marek Dočekal, Kryštof Kavalír

 

Cenu fair play od rozhodčích na republikovém finále ve vybíjené získala:

 

Markéta Štípková

 

 

 

 

 

 

 

2. místo v okresním kole Mladý zdravotník získali tito žáci:

 

Markéta Štípková, Matyáš Přibáň, Laura Juríková, Vojta Kovářík, Tonda Mužík

 

Pochvalu za vítězství ve školním kole čtenářské soutěže zaslouží:

 

Bára Mužíková, Adina Štěrbová, Tonda Dašek, Matouš Auterský, Markéta Štípková, Ondra Soukup

 

Pochvalu za vítězství ve školním kole autorské soutěže zaslouží:

 

Sára Lindauerová, Víťa Brouček, Laura Juríková

 

Za doprovod mladšího spolužáka v Pohádkovém lese uděluji pochvalu:

 

Matouši Auterskému, Míšovi Haurovi, Marku Dočekalovi a Adamovi Ottovi

 

 

 

 

 

« zpět na seznam článků

Kalendář

<<  Červenec 2019  >>

PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Jídelníček

Žádný jídelníček.

Sdělení

Žádná sdělení.

© 2010- 2019 Základní škola Tymákov, design FoXprofi.com