Vloženo 18.11.2025 17:27 h
V pátek 14. listopadu se druháci v rámci projektu Les ve škole - škola v lese opět vydali za svými známými skřítky do lesa.
Nejprve ve škole prozkoumali některé pohádky a porovnali pohádkový les se skutečným. Pak sepsali skřítkům všechny rozdíly. V lese děti odpovídaly na další všetečné otázky skřítků, jako Kdo s kým v lese kamarádí a kdo se koho bojí? Co se vlese může jíst? Kdo v lese bydlí a kde? a také Co všechno les tvoří? Nakonec měly děti za úkol najít nějaká pobytová znamení nebo stopy, která tam po sobě zanechala zvířata.
Příští pátek jim o nich ve škole řekne více pracovnice Muzea B. Horáka v Rokycanech a možná dojde i na odlévání stop. Už teď se moc těšíme!
Fotografie jsou doplněny do našeho podzimního alba.
© 2010- 2026 Základní škola Tymákov, design FoXprofi.com