Vloženo 04.05.2026 13:19 h
Po roce jsme opět navštívili krásný areál DDM Praha ve Střelských Hošticích.
Tentokrát jsme se vydali s 1. - 4. třídou a také s předškoláky z naší mateřské školy.
V Hošticích jsme se tak setkali téměř všichni, kdo spolu budeme v základní škole v příštím roce.
Takřka letní počasí, skvělé ubytování a výborná kuchyně, dopolední výuka ve třídách i venku, odpolední řízené aktivity i spousta volného času na hřištích, prolézačkách, na fotbale, nohejbale, stolním i líném tenise. Aktivity minimální prevence.
Bylinková stezka společně s dětmi ze školky, podvečerní zpívání s kytarou, tancování, divadélko čtvrťáků pro malé děti. Večerní čtení na dobrou noc a ranní rozcvičky podél řeky Otavy.
A také posílení sebeobslužnosti, překonání stesku po domově, detox od mobilů a počítačů, vystoupení z komfortní zóny.
To vše a ještě mnohem víc jsme zažili během našeho krátkého pobytu ve Střelských Hošticích.
fotodokumentace zde
© 2010- 2026 Základní škola Tymákov, design FoXprofi.com