Vloženo 04.05.2026 21:50 h
Jak jsme informovali minulý týden, probojoval se náš tým do okresního finále turnaje ve vybíjené.
Tým ve stejném složení zabojoval bez zaváhání v základní skupině a vyhrál nad 7. ZŠ z Plzně a dětmi ze ZŠ Dýšina. V semifinále poměřili tymákovští síly s družstvem ze 2. plzeňské ZŠ a vítězství 17:10 jim zajistilo finálový souboj. Ten proběhl ve férovém duchu s domácí 25. ZŠ a závěrečné skóre 15:11 znamenalo pro děti z Tymákova první místo.
Jako při minulém turnaji naše děvčata a kluci potvrdili své kvality především díky disciplinovanému přístupu a hře bez sólových akcí. Právem se vrátili domů se zlatými medailemi a pocitem skvělého sportovního zážitku. Srdečně gratulujeme páťákům a čtvrťákům: Káje, Táně, Ellen, Petrovi, Vaškovi, Pepovi, Martinovi, Štěpánovi, Báře, Zuzce, Elišce a Danovi.
Děkujeme organizátorům z 25. ZŠ za zajištění turnaje pod hlavičkou AŠSK a čekáme na zprávy, zda proběhne krajské kolo, do kterého se dnešním turnajem děti naší školy probojovaly.
© 2010- 2026 Základní škola Tymákov, design FoXprofi.com