Naše aktivity v projektu eTwinning

Vloženo 07.06.2010 12:10 h

A čím jsme se pochlubili španělským dětem my?

Na začátku naší spolupráce jsme poslali prezentaci naší školy. Děti ve Španělsku byly nadšené především ze sněhu. (viz foto níže)

Pochlubili jsme se úspěchy našich sportovců na zimních OH ve Vancouveru a poslali jsme fotky Martiny Sáblíkové a Lukáše Bauera.
Španělé nám poblahopřáli - i k vítězství našich hokejistů na MS.

O Velikonocích jsme představili Plzeň s velikonočním jarmarkem. Plzeň se Španělům moc líbila, musíme o ní udělat podrobnou prezentaci. Na velikonoční jarmark se můžeš podívat zde.
I v Tymákově proběhlo letos Vítání jara a krásné velikonoční dekorace, vajíčka, perníčky..obdivovali až v daleké Valencii. Pokud jsi výstavu zmeškal, podívej se tady.
Poslali jsem spoustu fotek ze statku Luftnerka a také jsme popsali a nafotili pletení pomlázky.

Letos jsme bodovali ve vybíjené a naše sportovní úspěchy sledovali i Španělé a moc nám drželi palce. Prezentace z okrskového kola je tady.

Naprostá bomba pro ně byl náš zvyk stavění májky. Na stavění májky v Mokrouších se můžeš podívat tady.

V letošním školním roce pošleme do Španělska ještě školní akademii, sportovní den a hlavně výlet do Prahy.
Po prázdninách si navzájem sdělíme, jak jsme trávili prázdniny a pošleme si pohledy. Tak nezapomeňte na několik pohledů z prázdninových výletů!!!