Pochvala ředitelky školy

Vloženo 15.12.2017 13:39 h

Uplynul nějaký čas a já bych opět chtěla pochválit celou řadu našich žáků. Věřím, že to udělá radost jim i jejich rodičům, a že pro všechny žáky to bude motivací k další práci (nejen) ve škole.

Pochvala ředitelky školy

Za vystoupení na Adventním koncertě, za trpělivost při nácviku zpěvu nebo hry na hudební nástroj  a za odvahu postavit se před plný sál diváků zaslouží pochvalu tyto děti:

1.ročník: Karolína Kuncová, Pavel Jůza

2.ročník: Ellen Juríková, Klára Špitzerová, Lucie Koubová, Sára Lindauerová, Jan Řehoř, Adina Štěrbová

3. ročník: Luisa Menclová, Michaela Panušková, Vít Brouček

4. ročník: Felix Mencl, Laura Juríková, Markéta Štípková, Mirka Rottová, Alžběta Žitková

5. ročník: Barbora Polková

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Za vynikající plnění školních povinností, práci služby a výborný prospěch uděluji pochvalu:

Adině Štěrbové a Ellen Juríkové ze 2. ročníku

Markétě Štípkové, Lauře Juríkové a Vojtovi Kováříkovi ze 4. ročníku.

Obrovské zlepšení v prospěchu dokázala a v přístupu ke školní práci se výrazně zlepšila

Luisa Menclová ze 3. ročníku.

Za tvořivou činnost, skvělé nápady na netradiční výrobky uděluji pochvalu

Janu Klingerovi ze 4. ročníku.

Za ochotu vždy pomoci vyučujícím s pomůckami, s úklidem, pochvalu zaslouží Mirka Rottová a Matyáš Přibáň ze 4. ročníku.

Do kroužku Mladého záchranáře se přidali a výbornou práci tam ve svém volném čase vykazují Adam Lavrikov a Petr Štengl z 5. ročníku.

Nejlepší výsledky v soutěži Mladý záchranář má zatím Barbora Sokolová.

Nejlepší výsledky v tělesné výchově z dívek z celé školy

Eliška Furbacherová ze 3. ročníku

Za pomoc a úklid v družině pochvalu zaslouží Barbora Mužíková, Adéla Kůrková a Magdaléna Přibáňová.