1., 2. a 3. ročník v divadle Alfa
Vloženo 15.10.2021 23:46 h
Po delší přestávce se žáci 1., 2. a 3. třídy vypravili ve čtvrtek 14. října do divadla Alfa na představení Tři siláci na silnici - pohádkovou komedii o tom, že síla není vše a že táhnout za jeden provaz se vyplatí.
Moderní hudební pohádka o třech bratrech, kteří se vydají do světa za nevěstou, ale nevěstu jim uloupí zloun. Ale tihle bratři osedají koně oplechované - motorky, vyrazí do současného světa a stíhají zlého kamioňáka.
Akční děj plný zvratů doprovázený písničkami motorkářské kapely měl spád, děti spontánně tleskaly do rytmu a ohromně se bavily!
