Škola / Projekt ESF / Harmonogram

Projekt ESF - Časový harmonogram

Projekt ESF

Projekt Zavedení interaktivních postupů do vzdělávacího procesu na Základní škole Tymákov byl realizován po dobu 14ti měsíců, a to od 1.6.2009 do 31.7.2010.

V rámci první klíčové aktivity quot;Nákup techniky pro interaktivní výuku" byl nakoupen hardware a software potřebný k realizaci projektu. Aktivita proběhla v počáteční fázi projektu, konkrétně v 2. a 3. Q 2009.

Druhá klíčová aktivita projektu "Nákup a tvorba vlastních výukových materiálů" zahrnovala nákup a vytvoření vlastních elektronických výukových materiálů, které jsou v současné době používány při výuce žáků Základní školy Tymákov. Realizace aktivity se uskutečnila v 3. - 4. Q 2009 a 1. Q 2010.

Výstupem třetí klíčové aktivity "Vytvoření ICT prostředí pro tvorbu, využívání a archivaci elektronických výukových materiálů" bylo moderní ICT prostředí umožňující tvorbu, využívání a archivaci výukových podkladů jako jsou kurzy, testy, animace, interaktivní učebnice/výukové programy, prezentace apod. Aktivita proběhla v 4. Q 2009 a 1. Q 2010.

Cílem čtvrté klíčové aktivity "Vyškolení žáků a pedagogických pracovníků na využívání a tvorbu elektronických výukových materiálů během výuky" bylo předat cílovým skupinám projektu, tedy všem žákům a pedagogům, informace o možnostech elektronické výuky. Školení bylo zaměřeno na osvojení si ovládání jednotlivých výukových materiálů a jejich uplatnění ve výuce. Tato klíčová aktivita se uskutečnila v 1. Q 2010.

Poslední klíčovou aktivitou projektu bylo "Pilotní ověření fungování interaktivní výuky a evaluace výsledků" zahrnující ověření fungování zavedeného systému ICT podpory vzdělávání na Základní škole Tymákov, evaluaci dosažených výsledků a případné zpracování návrhu na zlepšení.

Harmonogram projektu na rok 2009

I. II. III. IV. V. VI. VII. VIII. IX. X. XI. XII.
Nákup techniky
Nákup a tvorba materiálů
Vytvoření ICT prostředí
Školení žáků a pedagogů

Harmonogram projektu na rok 2010

I. II. III. IV. V. VI. VII. VIII. IX. X. XI. XII.
Nákup a tvorba materiálů
Vytvoření ICT prostředí
Školení žáků a pedagogů
Pilotní ověření a evaluace

Tento projekt je spolufinancován z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky.

<<  Červen 2020  >>